Skip to main content

Kilka słów o sobie, aby było jasne kogo czytacie. Otóż jestem doradcą finansowym (lub jak kto woli ekspertem finansowym – wg nowej nomenklatury).

Szeroko pojętymi finansami zajmuję się w zasadzie „od zawsze”. Skłonności ku nim zacząłem przejawiać już w szkole średniej, później studia (ekonomiczne) i tak mi zostało… Moja pierwsza (poważna) praca to był bank. Stanowisko co prawda nie było sprzedażowe, ale obycie z otoczeniem pozostało.

Minęło kilka lat i tak się zdarzyło, że trafiłem do redakcji czasopism finansowych a następnie ogólnopolskiej gazety. Mogłem pisać o tym co lubiłem najbardziej czyli o finansach. Wiele z nabytych wtedy umiejętności pozostało mi do dzisiaj. Praca w redakcji to serio była szkoła życia…

A obecnie (już od ok. 11 lat) szeroko pojęte doradztwo finansowe. I na tym chciałbym się na moim blogu skupić. Praktycznie każdy zna jakąś dziedzinę, w której (powiedzmy) czuje się lepiej niż w innych. Nie jestem lekarzem, prawnikiem, mechanikiem itp… jak potrzebuję porady, pomocy z tego zakresu to udaję się do specjalisty. Natomiast ja specjalizuję się właśnie w finansach.

Może to zabrzmi nieco patetycznie, ale najczęściej pomagam spełnić marzenia o „własnym M” czyli specjalizuję się w kredytach hipotecznych. Na tym blogu znajdziecie info w jaki sposób „zabrać się” za kredyt hipoteczny. Jakich błędów uniknąć, na co zwrócić uwagę rozmawiając z bankiem lub z doradcą (pośrednikiem) finansowym.

Kredyt hipoteczny to bowiem zobowiązanie na lata (a zwykle kilkadziesiąt lat). Popełnione błędy mogą Was naprawdę drogo kosztować…jeżeli nie teraz to w przyszłości.

 

Aktualne informacje oraz to czym się obecnie zajmuję znajdziesz na stronie o mnie. Jeżeli stwierdzisz, że mogę Ci w czymś pomóc to serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zostaw komentarz