Skip to main content

Uwaga. Tym razem ogłoszenie.

Uprzejmie informuję, że na tematy finansowe, związane z kredytami (nie tylko hipotecznymi) można również podyskutować na facebooku. Powstała nowa, moderowana grupa, na której każdy może zadać pytanie. A specjaliści bankierzy, eksperci finansowi (również ja) postaramy się na nie odpowiedzieć. Zupełnie bezpłatnie. Można pytać także anonimowo. Nie jest wymagane podawanie jakichkolwiek danych osobowych, peselu itp…

Dzisiaj pytanie i dzisiaj odpowiedź!

Bardzo serdecznie zapraszam. Grupa jest publiczna. Dołączyć może każdy. Ważne jest przestrzeganie obowiązujących zasad. Dyskutujemy na tematy związane z finansami oraz ubezpieczeniami. Absolutny zakaz spamu, „tylko na priva”, nachalnej promocji itp.

To pytający decyduje o tym czy dyskusja ma się toczyć na forum ogólnym czy raczej woli otrzymać odpowiedź prywatnie. Charakter forum ma być edukacyjny a nie czysto sprzedażowy.

Dlaczego powstała ta grupa?

Otóż byłem (nadal jestem) uczestnikiem różnych forów oraz grup finansowych. Zwykle wygląda to tak, że ktoś zadaje pytanie i zamiast konkretnej odpowiedzi otrzymuje same zaproszenia na priva do kontaktu. TUTAJ ma tak nie być! Chcemy realnie pomagać, bez względu na to czy ktoś ma zamiar skorzystać z naszych usług czy też nie. Edukacja w finansach jest bardzo ważna. Dlatego też chcemy pomóc tym, którzy nie są z branżą finansową zawodowo związani.

Dlatego też bardzo serdecznie zapraszam do zadawania pytań. Nie każdy musi być specjalistą z zakresu finansów i ubezpieczeń. Od tego są eksperci, doradcy, aby wyjaśnić lub podpowiedzieć jak w danej sytuacji warto postąpić.

Link do grupy znajduje się TUTAJ.

Pozdrawiam

Robert Sierant

ps

grupa działa ponad rok i  jest nas już około 7300 uczestników, zapraszam: dołącz, polecaj nas, czysta merytoryka, nie spamujemy!

 

Zostaw komentarz