Inwestycje finansowe

Inflacja czyli malejąca siła nabywcza pieniądza. W skrócie: za tę samą kwotę możemy kupić coraz mniej towarów. Drugim negatywnym aspektem jest malejąca (relatywnie) wartość oszczędności. Dzieje się tak w sytuacji, gdy ich wartość rośnie wolniej niż poziom inflacji. Obecnie (początek 2023 r.) jej wartość wynosi już około 17% i tendencja nadal jest rosnąca.

Dlatego też zainwestowanie posiadanych środków jest w zasadzie koniecznością. Nie ma innego sposobu skoro obecne 100 zł za rok będzie miało wartość około 80 zł. Korzystanie z depozytów bankowych można porównać do gry, w której pewne jest że się przegra. A któż lubi przegrywać?

W związku z tym zachęcam do skorzystania z oferty funduszy inwestycyjnych. Dostępnych w Polsce jest ich kilkaset, każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście nie musisz się martwić wyborem. „Przygoda” z funduszami zaczyna się od ankiety inwestycyjnej. Na tej podstawie można określić jakiego rodzaju jesteś inwestorem, jakie są twoje priorytety oraz oczekiwania.

Profesjonalny doradca inwestycyjny pomoże dobrać portfel funduszy spełniający kryteria czyli sam nie musisz niczego wybierać. Od tego są specjaliści.

Usługa ta będzie dla ciebie zupełnie bezpłatna. Co więcej masz możliwość wzięcia udziału w comiesięcznym webinarze inwestycyjnym. Możesz wysłuchać prowadzącego jak również zadawać mu pytania. To nie jest bierna obsługa przez robota. Rozmawiasz z konkretnym człowiekiem, który może rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zwróć również uwagę na to, że tutaj nie zapisujesz się do jakiegoś programu inwestycyjnego, który wymaga okresowych wpłat. Wpłacasz tyle ile chcesz i kiedy chcesz. Tak samo masz możliwość wypłaty zainwestowanych środków.

Jeżeli jesteś zainteresowany tego rodzaju inwestycjami to serdecznie zapraszam do kontaktu. Pomogę przejść przez proces rejestracji, pokażę jak to działa.