Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne. Jesteś posiadaczem lub użytkownikiem samochodu (lub motocykla)? Musisz mieć chociaż polisę OC (od odpowiedzialności cywilnej). Dlatego też ten rodzaj polis jest najpopularniejszy, gdyż są one obowiązkowe. Nie ma co dywagować, OC można kupić najtańsze, zakres w każdym towarzystwie będzie taki sam. Jeżeli potrzebujesz polisę OC komunikacyjną? Napisz, chętnie pokażę gdzie kupisz ją najtaniej. Policzę składkę i oczywiście pomogę wypowiedzieć obecnie kończącą się polisę.

Jeżeli chcesz dokupić ryzyka dodatkowe np. auto casco, assistance itp…to tym bardziej potrzebujesz pomocy profesjonalnego agenta. W przypadku tego rodzaju polis rozpiętość składek potrafi być bardzo duża, zależna jest od zakresu polisy, szkodowości, przeznaczenia ubezpieczenia (np. leasingu) jak również pochodzenia pojazdu, miejsca parkowania oraz sposobu rozliczania szkód.

Oczywiście możesz to samo zrobić korzystając z porównywarki w internecie. Jednak uważam, że pomoc profesjonalnego agenta ubezpieczeniowego jest bardzo wskazana. Jeżeli tego właśnie szukasz, to jesteś we właściwym miejscu. Możesz liczyć na pomoc specjalisty i dodatkowo nie zapłacisz za to więcej niż w internecie. Zapraszam do kontaktu.
Jednak jeżeli wolisz zrobić kalkulację i nabyć polisę bez udziału agenta to również jest taka możliwość. Zapraszam TUTAJ