Ubezpieczenia

W dużym skrócie ubezpieczenia można podzielić na polisy na życie oraz majątkowe. Wyróżniamy także ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne.

Zaufaj doświadczeniu profesjonalnego agenta ubezpieczeniowego. Pomogę ci dobrać taką polisę jakiej faktycznie będziesz potrzebować. Omówię warunki, wyliczę składkę, powiem o ewentualnych wyłączeniach. Bez znaczenia czy ma to być obowiązkowe OC komunikacyjne, polisa na nieruchomość, proste NNW dla dziecka, polisa turystyczna czy może na życie wymagana przez bank (razem z cesją na instytucję finansującą). Pomagam również wypowiedzieć obecne polisy OC. Na życzenie również wysyłam raport z UFG. Na tej podstawie możesz ocenić jak widzi Cię towarzystwo ubezpieczeniowe. Jakie masz zniżki a może niestety zwyżki? Zapraszam do kontaktu. Oferty z kilkunastu towarzystw ubezpieczeń.
A jeżeli wolisz sobie wszystko policzyć samodzielnie to zapraszam tutaj:
oferta_ubezpieczeń

Kalkulator majątkowy (nieruchomości): TUTAJ

Ubezpieczenie szkolne dla dzieci (NNW): TUTAJ

Ubezpieczenia komunikacyjne: TUTAJ

Kalkulator turystyczny: TUTAJ

Kalkulator rowerowy: TUTAJ

Ubezpieczenia na życie

Polisy na życie i dożycie, na wypadek choroby i wypadku. Ubezpieczenia indywidualne i grupowe (grupy otwarte). Polisy ze zwrotem składki.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Ubezpieczenia grupowe

Polisa dla ciebie i dla rodziny. Indywidualne warianty tego co zwykle oferowane jest w polisach firmowych. Bardzo konkurencyjne składki.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Ubezpieczenie nieruchomości

Polisy dla banku (mury) oraz wg własnych potrzeb. Domy, mieszkania, lokale użytkowe. Elementy stałe i ruchome, OC prywatne.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Ubezpieczenia komunikacyjne

Od najtańszych OC przez pełne pakiety (OC + AC + NNW + ASS) oraz polisy z cesją bank oraz leasing. Również GAP.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Ubezpieczenia NNW

Polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla dorosłych oraz dla dzieci (szkolne). Niska składka, bogata ochrona, wiele pakietów do wyboru.
Kalkulator ubezpieczeń NNW: TUTAJ

SPRAWDŹ OFERTĘ
oprocentowanie stałe czy zmienne

Ubezpieczenia firmowe

Polisy dla firm obejmujące ryzyka związane z prowadzoną działalnością oraz posiadanym majątkiem. OC działalności i polisy OC obowiązkowe np. księgowi, rzeczoznawcy itp…

SPRAWDŹ OFERTĘ

Ubezpieczenia turystyczne

SPRAWDŹ OFERTĘ

Ubezpieczenia wspólnot mieszkaniowych

Indywidualnie dobrane polisy dla WM. Ochrona od zdarzeń losowych, kradzieży, wandalizmu oraz OC zarządu. Pełna ochrona dla Twojej wspólnoty mieszkaniowej.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Agent ubezpieczeniowy – Poznań

Nigdy nie wiadomo, co spotka Cię w życiu. Właśnie dlatego warto, by Twoimi sprawami zajął się profesjonalny agent ubezpieczeniowy. Swoimi usługami obejmuję klientów z Poznania, więc jeśli jesteś z tego miasta, nic nie stoi na przeszkodzie, by z nich skorzystać. Oferuję dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia dla całej grupy czy ubezpieczenie nieruchomości, której jesteś właścicielem. Wspólnie ze mną załatwisz też OC i AC dla swojego samochodu, a także pełne ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, jak również coś specjalnie dla Twojej firmy. W razie potrzeby mogę też zaproponować ubezpieczenia turystyczne lub ubezpieczenia dla Wspólnot Mieszkaniowych.

Dobry doradca ubezpieczeniowy – powiedz, czego Ci potrzeba

Nie wiesz, na co się zdecydować, ani co w Twojej sytuacji byłoby najlepsze? Jako profesjonalny doradca ubezpieczeniowy podpowiem, na co dokładnie powinieneś się zdecydować. Wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i znajdziemy rozwiązanie, które będzie je w stu procentach realizować. Z mojej strony możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Wszystko wytłumaczę w jak najbardziej przystępny sposób, wprowadzę Cię w najbardziej zawiłe tajniki polis, a także przedstawię zniżki, jaki Ci się należą. Co więcej,  poinformuję Cię również, gdy pojawią się jakieś problemy. Jeśli jesteś zainteresowany polisą ubezpieczeniową, zapraszam do kontaktu – oferuję możliwość przedstawienia ofert z kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych.